Dj Wodzirej

Dj Wodzirej – Warszawa, Białystok, Lublin i każdy inny punkt na mapie Polski, jesteśmy w stanie dojechać wszędzie.

Jeżeli poszukujecie team’u dwuosobowego i stawiacie na profesjonalizm

oraz macie duże wymagania – nasza oferta będzie z pewnością dla Was.

Za każdym razem dajemy z siebie 200%

aby ten wyjątkowy dzień zapadł na długo w Waszej pamięci.

Wodzirej

Pełni przede wszystkim dostojną rolę, na której odegranie składa się wiele czynników. Głównym fundamentem są szkolenia ukończone certyfikatami, poprzez które zdobywamy merytoryczną jak i praktyczną wiedzę dotyczącą tego zawodu. Kolejnym punktem jest doświadczenie, które umożliwia nam prowadzenie wesela w innowacyjny sposób. Ostatni element stanowi nasza osobowość, dzięki której potrafimy odnaleźć się w każdej grupie wiekowej, rozpoznać oraz dostosować styl i rodzaje zabaw do gości weselnych.


Nasze główne cechy:

kultura osobista;
prowadzenie zabaw bezalkoholowych, nie mających podtekstów seksualnych;
kreatywność;
prowadzenie wesela dostosowane do odbiorców;
własny, niebanalny styl;
nieustanny rozwój i podnoszenie własnych kompetencji

Dj

Największe przeboje z minionych dekad, najnowsza muzyka lub wyselekcjonowane gatunki jazzu połączone w całość, która idealnie odzwierciedla muzyczne oczekiwania Pary Młodej.

Nasi Dj-e dzięki swoim umiejętnościom potrafią wszystko scalić w spójny element – dzięki wyjątkowej technice grania opartej o wielogodzinne szkolenia i dziesiątki zagranych imprez.

W naszym repertuarze posiadamy muzykę począwszy od lat 50 - tych po hity, które właśnie miały swoją premierę. Dysponujemy potężną kolekcją sprawdzonych utworów, które porywają ludzi do tańca.

Najczęściej obsługujemy wesela tematyczne, jazzowe, nacechowane muzyką disco polo jak również jej brakiem. Wszystko oczywiście na życzenie Pary Młodej, która może zaznaczyć jaki rodzaj muzyki ma dominować na przyjęciu weselnym, ma prawo również utworzyć własną listę utworów, które zagramy w trakcie wesela.

Lata praktyki i prowadzenia wesel nauczyły nas dużej elastyczności co do wyboru stylu i rodzaju granej muzyki, która przede wszystkim jest dobierana pod gości.


Jak prowadzimy wesele?

Na początek odpowiadając na to pytanie - WEDŁUG WIZJI I OCZEKIWAŃ PARY MŁODEJ.

Przed każdym weselem poprzez ustalenia i rozmowę łączymy nasze zdobyte doświadczenie z oczekiwaniami i wyzwaniami, które ustalamy z WAMI - Parą Młodą.

W naszej praktyce zawodowej obsługujemy bardzo zróżnicowane wesela przede wszystkim pod względem muzycznym. 

Wiele Par poszukuje oprawy muzycznej wesela, gdzie nie zagości disco - polo czy typowa polska muzyka (w przypadku wesel międzynarodowych).

Dobrze znane są nam  jednak wesela oparte na polskich tradycjach, gdzie priorytetem jest integracja gości oraz świetna zabawa w rytmach największych weselnych przebojów.

Nie wszystko da się zawsze ustalić podczas spotkania, stąd też udostępniamy nasz autorski formularz w formie papierowej lub elektronicznej dzięki któremu żaden ważny element wesela nie zostanie pominięty.

Wiele lat pracy w branży umożliwia nam udzielanie dodatkowych porad i wskazówek a nasza kreatywność i mnóstwo pomysłów pozwalają stworzyć wyjątkowy plan imprezy.

Możecie liczyć na naszą pomoc merytoryczną w zakresie oprawy muzycznej, jak i wielu innych elementów składających się na przyjęcie weselne nie tylko przed weselem ale również w jego trakcie.

Każdy element wesela jest dla nas ważny: od przyjazdu Państwa Młodych, przez pierwszy taniec, oczepiny aż po wyjście ostatniego gościa.
W trakcie wesela możemy zaoferować Wam organizację zabaw integracyjnych oraz animacji, które umilą zabawę weselną a przy okazji zapadną na długo w pamięci gości.

Nigdy nie naciskamy na branie udziału w podejmowanych przez nas aktywnościach, nie wyciągamy gości "na siłę zza stołu". Staramy się stworzyć atmosferę, która spowoduje, że goście sami chętnie biorą udział w zabawach na parkiecie, w której my również bierzemy aktywny udział.

"Oczepiny są nudne, zbyt długie i infantylne" – często w społeczeństwie funkcjonują tego typu stereotypy. W tym przypadku także jest wiele możliwości innowacyjnego podejścia. Rzut muchą? Rzut welonem ? - jeżeli tradycyjna forma Wam nie odpowiada, mamy kilka ciekawych alternatyw.

Konkursy w trakcie wesela i podczas oczepin ? - tylko te, które sami wybierzecie z naszego autorskiego KATALOGU ZABAW, do którego dostęp otrzymuje każda nasza Para Młoda.  Możecie wybierać zarówno spośród zabaw tradycyjnych jak i innowacyjnych, które stworzyliśmy osobiście, zapewniając przy tym zaskoczenie wśród gości, kiedy mogą zobaczyć coś nowego.  Nie zapominamy jednak przy tym aby konkursy, które prowadzimy budziły uśmiech i radość -  bez zbędnych podtekstów czy wręcz żenady.

Nigdy nie brakuje nam kreatywności i humoru gdy trzeba rozruszać towarzystwo, dlatego możecie być pewni, że w zabawach, które poprowadzimy mogą brać udział wszyscy ze względu na wiek.

Format i styl Wesela

Dokładnie tak, o tym również warto porozmawiać i wszystko ustalić. Najczęściej spotykamy się z weselami w stylu: klasycznym, nowoczesnym, tradycyjnym, retro, minimalistycznym, rustykalnym, boho, leśnym.

Warto więc zwrócić uwagę aby nasze stanowisko i nasz wygląd był dopasowany do Waszego wesela.  Frak, smoking, cekiny, biało-czarna koszula zarówno w wydaniu męskim jak i damskim w zależności od składu naszego teamu, to coś na co również macie wpływ.

Stanowisko naszej pracy: stół, oświetlenie - posiadamy rozbudowaną ofertę i możliwości, które możemy dopasować do każdej sali i waszego punktu widzenia.


CO NAS WYRÓŻNIA W KILKU PUNKTACH:

Doświadczenie

Od ponad 15 lat jesteśmy na rynku muzycznym i nieustanne poszerzamy doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu polskich jak i międzynarodowych przyjęć weselnych.

Legalna muzyka

Jesteśmy legalną firmą, posiadamy licencję na publiczne odtwarzanie muzyki: ZAIKS, STOART, SPAV.

Wesela międzynarodowe

Prowadzimy wesela w języku polskim oraz angielskim.

Estetyka i kultura osobista

Potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze dbamy o kulturę osobistą oraz estetykę naszego stanowiska pracy, biorąc pod uwagę każdy detal.

Zaplecze techniczne

Posiadamy wyjątkową instalację świetlną – ponad 15 zsynchronizowanych efektów.
Nagłośnienie zawsze dopasowujemy do pomieszczenia.

Brak reklam

Nasze stanowisko nie zawiera żadnych reklam, która zaburzają estetyczny wygląd sali.
Adresy stron, numery telefonów czy mediów społecznościowych – to nieestetyczna pamiątka, która nie powinna znaleźć się na zdjęciach.

Kreatywność

Posiadamy umiejętność zaskakiwania zabawami, w których często wykorzystujemy niebanalne pomysły.

Styl prowadzenia wesel

Posiadamy własny, autorski zestaw zabaw i styl prowadzenia wesel. Mamy mnóstwo pomysłów, każdego roku opracowujemy nowe animacje, które wdrażamy na weselach. Dzięki temu potrafimy pozytywnie zaskoczyć nawet stałych bywalców wesel.

Zainteresowała Was nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram