Dj Wodzirej

Dj Wodzirej – Warszawa, Białystok, Lublin i każdy inny punkt na mapie Polski, jesteśmy w stanie dojechać wszędzie.

Jeżeli poszukujecie team’u dwuosobowego i stawiacie na profesjonalizm

oraz macie duże wymagania – nasza oferta będzie z pewnością dla Was.

Za każdym razem dajemy z siebie 200%,

aby ten wyjątkowy dzień zapadł na długo w Waszej pamięci.

Wodzirej

Pełni przede wszystkim dostojną rolę, na której odegranie składa się wiele czynników. Głównym fundamentem są szkolenia ukończone certyfikatami, poprzez które zdobywamy merytoryczną jak i praktyczną wiedzę dotyczącą tego zawodu. Kolejnym punktem jest doświadczenie, które umożliwia nam prowadzenie wesela w innowacyjny sposób. Ostatni element stanowi nasza osobowość, dzięki której potrafimy odnaleźć się w każdej grupie wiekowej, rozpoznać oraz dostosować styl i rodzaje zabaw do gości weselnych.

Nasze główne cechy:

  • kultura osobista;
  • umiejętność prowadzenia zabaw bezalkoholowych, nie mających podtekstów seksualnych;
  • kreatywność;
  • prowadzenie wesela dostosowane do odbiorców;
  • własny, niebanalny styl;
  • nieustanny rozwój i podnoszenie własnych kompetencj

DJ

Największe przeboje z minionych dekad, najnowsza muzyka lub wyselekcjonowane gatunki jazzu połączone w całość, która  idealnie odzwierciedla muzyczne oczekiwania Pary Młodej.

Nasi Dj-e dzięki swoim umiejętnościom potrafią wszystko scalić w spójny element –  dzięki wyjątkowej technice grania opartej o wielogodzinne szkolenia i dziesiątki zagranych imprez.

W naszym repertuarze posiadamy muzykę począwszy od lat 50 po hity, które właśnie miały swoją premierę. Dysponujemy potężną kolekcją sprawdzonych utworów, które porywają ludzi do tańca.

Najczęściej obsługujemy wesela tematyczne, jazzowe, nacechowane muzyką disco polo jak również jej brakiem. Wszystko oczywiście na życzenie Pary Młodej, która może zaznaczyć jaki rodzaj muzyki ma dominować na przyjęciu weselnym, ma prawo również utworzyć własną listę utworów, które zagramy w trakcie wesela.

Lata praktyki i prowadzenia wesel nauczyły nas dużej elastyczności co do wyboru stylu i rodzaju granej muzyki, która przede wszystkim jest dobierana pod gości.

Techniczka sceniczna

Posiadamy aż 12 “głów” oświetleniowych w różnej konfiguracji, które umożliwiają stworzenie na parkiecie wyjątkowego, świetlnego SHOW .

Wszystkie urządzenia są sterowane oprogramowaniem, które odpowiednio dopasowuje synchronizację i programy świetlne.

Posiadamy ponad 15 inteligentnych urządzeń oświetleniowych.  Nie korzystamy przy tym ze zwykłych “kolorofonów” i innych tanich rozwiązań, które nie tworzą klimatu i efektu.

Korzystamy z zestawów firmy HK AUDIO w wersji PRO, dzięki czemu możemy zapewnić czystość i wyjątkowe brzmienie muzyki oraz konferansjerki.

Dodatkowo dbamy o estetykę, aby żadne kable czy inne elementy sprzętu nie były widoczne i nie przykuwały wzroku, aby całość wyglądała estetycznie.

DODATKI

Posiadamy dodatkowe atrakcje jak NAPIS LOVE, który wprowadza wyjątkową iluminację świetlną w pomieszczeniu lub na zewnątrz, będąc przy tym idealnym pomysłem do sesji zdjęciowych.

DEKORACJA SALI ŚWIATŁEM stwarza w zwykłym pomieszczeniu niezwykłe zdobienie i  klimat (zapewniamy w zależności od sali do 40 urządzeń świetlnych typu led bar i pary ledowe).

Myśląc o pierwszym tańcu Pary Młodej, oferujemy TANIEC W CHMURACH lub w BAŃKACH, które tworzą oszołamiającą i niepowtarzalną atmosferę.

JAK PROWADZIMY WESELE?

Zdobyte doświadczenie umożliwia nam organizację  nowoczesnych przyjęć weselnych z odpowiednim repertuarem muzycznym oraz konferansjerką.  W naszej praktyce zawodowej obsługujemy wiele wesel międzynarodowych, operując jednocześnie językiem polskim i angielskim.

Dobrze znane są nam także wesela oparte na polskich tradycjach, gdzie priorytetem jest integracja gości oraz świetna zabawa w rytmach największych weselnych przebojów.

Do każdego wesela przygotowujemy się indywidualnie, wszystko dokładnie ustalamy z Parą Młodą poprzez nasz autorski formularz oraz rozmowę.

Za każdym razem dokładnie analizujemy wymagania i oczekiwania Pary Młodej, zawsze udzielamy dodatkowych rad i wskazówek, mamy też mnóstwo pomysłów, które wdrażamy w scenariusz imprezy.

Możecie liczyć na naszą pomoc merytoryczną w zakresie oprawy muzycznej, jak i wielu innych elementów składających się na przyjęcie weselne, które opieramy na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Każdy element wesela jest dla nas ważny: od przyjazdu Państwa Młodych, przez pierwszy taniec, oczepiny aż po wyjście ostatniego gościa.

W trakcie wesela organizujemy zabawy integracyjne oraz animacje weselne, które zostają ustalone indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej.

Nigdy nie naciskamy na branie udziału w podejmowanych przez nas aktywnościach, nie wyciągamy gości na siłę zza stołu. Staramy się stworzyć atmosferę, która spowoduje, że goście  sami wyjdą do wspaniałej zabawy na parkiet, w której my również bierzemy aktywny udział.

Oczepiny są nudne, zbyt długie i infantylne – często w społeczeństwie funkcjonują te stereotypy.

Playevents właśnie z oczepin tworzy wyjątkową zabawę wprawiającą w zainteresowanie wszystkich gości, którzy niejednokrotnie opuszczają swoje miejsca za stołami, żeby zobaczyć, co się dzieje na parkiecie. Nigdy nie brakuje nam kreatywności i humoru, gdy trzeba rozruszać towarzystwo, dlatego możecie być pewni, że w zabawach, które poprowadzimy  mogą brać udział wszyscy ze względu na wiek.

Dodatkowo posiadamy własny, autorski katalog zabaw oczepinowych (do których wgląd ma Para Młoda), gdzie próżno szukać krępujących, nieśmiesznych konkursów. Szacunek wobec uczestników zabawy wyznacza nam nieprzekraczalne granice.

Jako nieliczni oferujemy efektowne oświetlenie sceniczne oparte na 15 głowach. Bazujemy na estradowych efektach budowanych poprzez oprogramowanie. Dzięki temu tworzymy wyjątkową scenerię świetlną z dopasowanymi kolorami oraz szybkością zmieniającą się w zależności od muzyki, jaką aktualnie gramy.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Doświadczenie

Od ponad 14 lat jesteśmy na rynku muzycznym i nieustanne poszerzamy doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu  polskich jak i międzynarodowych przyjęć weselnych.

Legalność

Jesteśmy legalną firmą, posiadamy licencję na publiczne odtwarzanie muzyki: ZAIKS, STOART, SPAV.

Wesela wielojęzyczne

Prowadzimy wesela w języku polskim oraz angielskim.

Estetyka i kultura osobista

Potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze dbamy o kulturę osobistą oraz estetykę naszego stanowiska pracy, biorąc pod uwagę  każdy detal.

Zaplecze techniczne

Posiadamy wyjątkową instalację świetlną – ponad 15 zsynchronizowanych efektów.

Nagłośnienie zawsze dopasowujemy do pomieszczenia.

Brak reklam

Nasze stanowisko nie zawiera żadnych reklam, która zaburzają estetyczny wygląd sali.

Adresy stron, numery telefonów czy mediów społecznościowych – to nieestetyczna pamiątka, która nie powinna znaleźć się  na zdjęciach.

Kreatywność

Posiadamy umiejętność zaskakiwania zabawami, w których często wykorzystujemy niebanalne rekwizyty.

Styl prowadzenia wesel

Posiadamy własny, autorski zestaw zabaw i styl prowadzenia wesel. Jesteśmy kreatywni, mamy mnóstwo pomysłów, każdego roku  opracowujemy nowe animacje, które wdrażamy na weselach. Dzięki temu potrafimy pozytywnie zaskoczyć nawet stałych bywalców wesel.