Napis LOVE

Dekoracja

Światło stanowi najbardziej popularną formę dekoracji, nadaje odpowiedni charakter sali weselnej lub plenerowi. Idealnym jej dopełnieniem jest napis LOVE.

Sprawdzi się on zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie. Ścianka LOVE to także świetny pomysł na niebagatelną sesję zdjęciową Młodej Pary.

W odróżnieniu od wielu oferowanych napisów, nasz z pewnością wyróżnia się rozmiarem – ma aż 120 cm wysokości, posiada bardzo dobrą jakość wykonania i wytrzymałość, nie jest przy tym nacechowany przepychem, za to wyjątkową estetyką i przyciągającym wzrok wyglądem.

Do jego atutów można zaliczyć również to, że nie zajmuje dużo miejsca.

Dlaczego właśnie NASZ NAPIS?

Napis zaprojektowaliśmy w oparciu o wiele szczegółów i detali. Dokładnie przeanalizowaliśmy dostępne na rynku oferty i wyeliminowaliśmy ich słabe punkty.

Podstawową różnicę pomiędzy naszym napisem a innymi stanowi przede wszystkim jakość wykonania. Litery są idealnie dopracowane, próżno dopatrzeć się w nich nierówności czy zarysowań.

Nasz napis zbudowany jest w oparciu o grubą, solidną sklejkę 12mm, co czyni go wyjątkowo stabilnym i wytrzymałym. Dzięki temu, całość prezentuje się bardzo elegancko.

Warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Wiele napisów, (o czym często nie podaje się informacji w ofertach) w tylnej części ma wystającą instalację, która dodatkowo nie spełnia minimalnych norm bezpieczeństwa. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej – tył napisu jest w pełni zabudowany a użyte kable spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, nawet przy użytkowaniu na mokrych powierzchniach.

Źródło światła – zastosowane przez nas żarówki emitują ciepłą barwę, co buduje przytulną atmosferę a osoby fotografujące się na tle napisu nie wychodzą na zdjęciach blado. Wykorzystane żarówki LED nie posiadają efektu migotania (co jest bardzo ważne przy filmowaniu), oraz nie obciążają instalacji elektrycznej.

Estetyka wykonania

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów.

Wymiary

Wysokość 120 cm, oraz szerokość 40 cm czyni napis stabilnym, mocnym i wyróżniającym się w każdym miejscu.

Żarówki LED

47 żarówek LED, bez efektu migotania o ciepłej barwie światła.

Odporność

Napis odporny jest na wilgoć.

Zainteresowała Was nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram