Napis LOVE

Dekoracja

Światło stanowi najbardziej popularną formę dekoracji, nadaje odpowiedni charakter sali weselnej lub plenerowi. Idealnym jej dopełnieniem jest napis LOVE.

Sprawdzi się on zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie. Ścianka LOVE to także świetny pomysł na niebagatelną sesję zdjęciową Młodej Pary.

W odróżnieniu od wielu oferowanych napisów, nasz z pewnością wyróżnia się rozmiarem – ma aż 120 cm wysokości, posiada bardzo dobrą jakość wykonania i wytrzymałość, nie jest przy tym nacechowany przepychem, za to wyjątkową estetyką i przyciągającym wzrok wyglądem.

Do jego atutów można zaliczyć również to, że nie zajmuje dużo miejsca.

DLACZEGO właśnie NASZ NAPIS?

Napis zaprojektowaliśmy w oparciu o wiele szczegółów i detali. Dokładnie przeanalizowaliśmy  dostępne na rynku oferty i  wyeliminowaliśmy ich słabe punkty.

Podstawową różnicę pomiędzy naszym napisem a innymi stanowi przede wszystkim jakość wykonania. Litery są idealnie dopracowane, próżno dopatrzeć się w nich nierówności czy zarysowań.

Nasz napis zbudowany jest w oparciu o grubą, solidną sklejkę 12mm, co czyni go wyjątkowo stabilnym i wytrzymałym. Dzięki temu, całość prezentuje się bardzo elegancko.

Warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Wiele napisów, (o czym często nie podaje się informacji w ofertach) w tylnej części ma wystającą instalację która dodatkowo nie spełnia minimalnych norm bezpieczeństwa. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej – tył napisu jest w pełni zabudowany a użyte kable spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, nawet przy użytkowaniu na mokrych powierzchniach.

Źródło światła – zastosowane przez nas żarówki emitują ciepłą  barwę, co buduję przytulną atmosferę a osoby fotografujące się na tle napisu nie wychodzą na zdjęciach blado. Wykorzystane żarówki LED nie posiadają efektu migotania (co jest bardzo ważne przy filmowaniu),  oraz nie obciążają instalacji elektrycznej.

W przeciwieństwie do wielu napisów nasz zabezpieczony jest również przed gaśnięciem wszystkich liter w momencie przepalenia jednej żarówki.

Napis LOVE IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ PODCZAS:

wesela, uroczystości ślubnych;
zaręczyn;
walentynek;
sesji zdjęciowych zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze;
Nasze litery LOVE:

Estetyka wykonania

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów.

Wymiary

Wysokość 120 cm, oraz szerokość 40 cm czyni napis stabilnym, mocnym i wyróżniającym się w każdym miejscu.

Żarówki LED

47 żarówek LED, bez efektu migotania o ciepłej barwie światła.

Odporność

Napis odporny jest na wilgoć.