Historia

Historia powstania grupy Playevents sięga tak naprawdę bardzo daleko, począwszy od dzieciństwa jej założyciela – Krzysztofa. Jego zamiłowanie do muzyki pojawiło się już we wczesnym dzieciństwie. Pomimo młodego wieku, Krzysztof interesował się już i preferował słuchanie takich wykonawców jak: Tina Turner, Freddy Mercury, Metallica, Guns and Roses oraz innych pionierów współczesnej muzyki,  przesłuchując przy tym najróżniejsze style muzyczne.

Od najmłodszych lat marzył o zostaniu w przyszłości piosenkarzem lub aktorem. Po latach można stwierdzić, że w pewnym sensie się to udało, jako że Wodzirej to po części artysta, konferansjer i wokalista. Dalszą historię tworzą czasy studiów, kiedy to dzięki poznaniu doświadczonych Dj-ów zaczął poszerzać arkana świata muzyki i branży weselnej. Początki nie były łatwe.W celu szlifowania swoich umiejętności grywał w małych lokalach, dyskotekach, a później klubach. To jednak nie był właściwy kierunek – ten,  którym chciał podążać. Szansa pojawiła się, kiedy otrzymał propozycję prowadzenia razem z kolegą wesel poprzez zlecenia firm zewnętrznych.

To w dużej mierze otworzyło mu świat na wykreowanie swojego stylu i zaczęcie działań na własną rękę. W ten sposób zrodziła się grupa, która pierwotnie miała nazwę 2 DJ’S On The Floor – co miało oznaczać grupę dwóch DJ-ów. W końcu, w roku 2010 oficjalnie powstała formacja PLAYEVENTS, która z biegiem czasu stawała się coraz silniejszą marką. Jej skład zaczął się powiększać o nowe osoby, które zawsze wprowadzały coś od siebie a także permanentnie podnosiły swoje kwalifikacje.

Wszystko odbywało się w oparciu o różnorodne szkolenia dla Wodzirejów jak i Dj-ów. Do dzisiaj grupę Playevents tworzą wielcy entuzjaści tej pracy. Ważny przy tym jest fakt, że traktują to co robią przede wszystkim jako hobby, co przekłada się na potężną dawkę przekazywanej radości, uśmiechu i tworzenie wspaniałej atmosfery na weselach.