Oferta Dj/Wodzirej 2023/2024

Witajcie !!

Jeżeli tutaj trafiliście to znaczy, że poszukujecie oprawy muzycznej na wasz wymarzony dzień.
Na wstępie więc pragniemy podziękować za zainteresowanie naszą ofertą.
Mamy nadzieję, że sprosta ona Waszym oczekiwaniom.

Krótko o nas

Na wstępie  pragniemy się przedstawić. Nasz pełen skład to 3 osoby - Dj / Wodzirej Krzysztof oraz Dj/ Wodzirej Anna i  Dj Bartek. Na weselach pojawiamy się w składzie 1 lub 2 osób. W przypadku składu dwuosobowego jestem ja - Krzysztof wraz z Bartkiem lub moją żoną Anną. Nasz skład od lat jest stały, dzięki czemu na samym weselu skupiamy się na jak najlepszej pracy. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o nas, odsyłam pod link SKŁAD


Co nas wyróżnia z pośród innych dostępnych oferta na rynku?

Doświadczenie

15 lat prowadzenia wesel oraz innych imprez okolicznościowych (w tym szereg szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, obsługa wesel międzynarodowych).

Praca jest naszą pasją

Lubimy naszą pracę i równie dobrze moglibyśmy nazwać ją naszym hobby. Praca z ludźmi, dobra zabawa i tworzenie radosnej atmosfery podczas wesela to nasze priorytety.

Prowadzenie wesel międzynarodowych

Możemy pochwalić się pracą na wielu weselach międzynarodowych: polsko-japońskich, polsko-rosyjskich, polsko-belgijskich, polsko-afrykańskich, polsko-brytyjskich itd. Prowadzimy je w dwóch językach: polskim oraz angielskim.

Legalna muzyka i firma

Wszystkie prowadzone przez nas imprezy są rozliczane na podstawie paragonu lub faktury. Posiadamy również licencję na legalne odtwarzanie muzyki, co zapobiega niepotrzebnemu stresowi w sytuacji kontroli i ewentualnego przerwania wesela.

Estetyka i kultura osobista

Dbamy o każdy detal na imprezie. Wszystkie urządzenia, jak i nasze stanowisko są czyste a okablowanie odpowiednio ukryte. Potrafimy również odnaleźć się i odpowiednio zachować się w każdej sytuacji.

Innowacyjne podejście do wesel

Podstawą jest nieustanne poszerzanie naszych usług  oraz samo prowadzenie wesela. Tutaj najważniejsza jest przy tym wizja pary młodej - lubimy wyzwania więc każdemu nietypowemu zleceniu staramy się sprostać jak najlepiej.

Oferta - jak działamy.

Lektura, z którą warto się zapoznać z pewnością odpowie na wiele Waszych pytań, a jeśli pojawią się dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego, osobistego lub mailowego.

1

W zależności od formy wesela i oczekiwań Pary Młodej, proponujemy skład 2 osobowy: Dj oraz Wodzirej, druga opcja to Dj/Wodzirej w jednej osobie, oraz ostatnia opcja – sam Dj.

2

Posiadamy licencję na publiczne odtwarzanie posiadanych przez nas utworów (ZAIKS, STOART, SPAV).
Działamy jako legalna firma wystawiająca paragony/faktury za nasze usługi.

3

Z każdą Parą Młodą ustalamy formę prowadzenia wesela względem ewentualnych zabaw i animacji tanecznych (choreografia w naszym wykonaniu wraz z nauką gości weselnych różnych tańców), czasu ich trwania i częstotliwości.

Dla każdej Pary Młodej z którą mamy podpisaną umowę przekazujemy autorski katalog zabaw weselnych w którym znajdują się dokładnie opisane zabawy do wyboru w trakcie wesela. Dzięki niemu to Para Młoda może zdecydować, jaka forma zabaw odpowiada im najbardziej. Służymy przy tym doradztwem w doborze zabaw, które sprawdzają się najlepiej.

4

Nasze prowadzenie wesela a także zabawy w katalogu oparte  są o wysoką kulturę osobistą, nie ma wiec mowy o elementach, które mogą wprowadzić gości w zakłopotanie czy zawstydzenie. 

5

W trakcie wesela robimy krótkie przerwy na czas trwania posiłków, około 15-20 minut maksymalnie.
Podczas przerw na parkiecie z pewnością nie zagości cisza. Posiadamy odpowiednio przygotowaną listę piosenek, która jest odtwarzana nieco ciszej tak, aby goście weselni mogli odpocząć. Przerwy uzależnione są od ilości posiłków. Jeżeli posiłki wydawane są rzadko a goście znajdują się blisko nagłośnienia- staramy się robić przerwy co 2 godziny po 10 minut tak, aby każdy mógł odpocząć.

6

Muzyka - kluczowy element na weselu  !!! Jest wcześniej dokładnie ustalana (jakie gatunki / utwory mamy grać a jakich nie). Gatunki muzyczne to kolejny element ustalany z Parą Młodą. Obsługujemy wesela w wielu kombinacjach muzycznych: z muzyką mieszaną, konkretnymi gatunkami, disco - polo oraz bez disco - polo. Zawsze podkreślamy, że ważne jest ustalenie muzyki pod preferencje wszystkich zaproszonych gości tak, aby każdy dobrze się bawił.

Cała nasza playlista składa się z około 30 tys. utworów. Nie ma problemu z modyfikacją tego, co gramy. Dopasowujemy się do gości weselnych pod względem wieku, upodobań oraz osób znajdujących się w danym momencie na parkiecie. Wszystko według ustalonych gatunków muzycznych oraz listy dostarczonej przez Parę Młodą.

7

Gotowość do działania - to podstawa, abyście byli pewni, że wszystko będzie gotowe na czas. Na salę weselną zawsze przyjeżdżamy około 3-4 godziny wcześniej aby wszystko przygotować oraz dokładnie sprawdzić.

Ważne jest odpowiednie dopasowanie nagłośnienia oraz oświetlenia do sali. Dbamy przy tym o maksymalne zapewnienie estetyki takie jak maskowanie okablowania.

8

Na rynku działamy od ponad 15 lat, do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, stąd też nie ma mowy o spożywaniu alkoholu w trakcie całej uroczystości. Może wydawać się to w obecnych czasach oczywiste ale niestety nie każdy usługodawca w tej branży tak do tego podchodzi. Dla nas stworzenie dobrej atmosfery nie wymaga używek. W trakcie wesela pijemy kawę -  po prostu ją lubimy :) Dbamy również o każdy detal: ubiór, estetykę sceniczną, kulturę osobistą oraz elokwencję w przemówieniach z użyciem mikrofonu.

9

Co roku przygotowujemy nowe autorskie zabawy, animacje, elementy sceniczne ubioru, rekwizyty.
Dzięki temu goście weselni są mile zaskoczeni innowacyjnym sposobem prowadzeniem wesela. "Koło zdarzeń", "Familiada", "Losowanie welonu" to tylko kilka propozycji.

PAKIETY USŁUG

SREBRNY

*Ilość godzin obsługi: 12
skład zespołu: 1 osoba - DJ
**dojazd do sali weselnej:  do 50 km w cenie
oświetlenie: 4 x słupy(4 x głowy), 4 x par
DOSTĘP DO KATALOGU ZABAW
4500 zł

ZŁOTY

*Ilość godzin obsługi: 12
skład zespołu: 2 osoby - DJ+ Wodzirej
**dojazd do sali weselnej: do 100 km w cenie
oświetlenie: 4 x słupy(4 x głowy), 4 x par
DOSTĘP DO KATALOGU ZABAW
5000 zł

PLATYNOWY

*Ilość godzin obsługi: 12
skład zespołu: 2 osoby - DJ+ Wodzirej
**dojazd do sali weselnej: do 150 km w cenie
oświetlenie: 4 x słupy(4 x głowy), 4 x par
Napis LOVE w cenie
OŚWIETLENIE LED lub PARASOLE LED - w cenie
DOSTĘP DO KATALOGU ZABAW
DORADZTWO W ZAKRESIE ORGANIZACJI  WESELA - 2h
5500 zł

BURSZTYNOWY

*Ilość godzin obsługi: 14
skład zespołu: 2 osoby - DJ+ Wodzirej
**dojazd do sali weselnej: do 150 km w cenie
Oświetlenie do wybory: pełna rampa 12 x światła, słupy
Napis LOVE w cenie
Bańki mydlane w cenie
Ciężki dym w cenie
Fontanna iskier w cenie
Parasole LED lub Lampy RETRO w cenie
OŚWIETLENIE LED w cenie
DOSTĘP DO KATALOGU ZABAW
DORADZTWO W ZAKRESIE ORGANIZACJI WESELA - 4h
6500 zł
*czas liczony od przyjazdu pary młodej na salę
** odległość liczona od Warszawy

USŁUGI DODATKOWE

Napis LOVE
300 zł
Ciężki dym
500 zł
Bańki mydlane
150 zł
***Oświetlenie LED
350 zł
Lampy RETRO (4xszt.)
300 zł
Parasole LED (4xszt.)
300 zł
Fontanna iskier
400 zł
***Dodatkowe podświetlenie ścian i sufitów na sali (za gośćmi, oknami itd.) – 300 zł. zestaw do 15 punktów 500 zł do 25 punktów

Zainteresowała Was nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszam do osobistego spotkania w dogodnym dla Państwa terminie
na terenie Warszawy
Istnieje także możliwość spotkania w Lublinie oraz Białymstoku po wcześniejszym kontakcie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram